Ling Square 7 » Aktualności » Powstające grupy

Powstające grupy

Od roku szkolnego 2014/2015 szkoła zawiesza swoją działalność.

Informujemy, że nie prowadzimy naboru na nowe zajęcia.

W ramach powyższych kursów możesz uczyć się angielskiego, francuskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, portugalskiego, ukraińskiego, rosyjskiego lub czeskiego.

Jeśli żadna z proponowanych opcji zajęć grupowych nie odpowiada Twoim wymaganiom, powiedz to nam a postaramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb :-)

Zapisz się online

Szanując Twój czas, postanowiliśmy maksymalnie uprościć i przyspieszyć proces zapisywania się na kursy językowe w naszym Centrum Języków Obcych.

Wybierz odpowiedni kurs, wypełnij formularz i w kilka minut zapisz się na zajęcia
językowe w Ling Square 7.

1. pola oznaczone * są wymagane

cforms contact form by delicious:days